READING

Złóż wniosek przez internet i zostań w domu

Złóż wniosek przez internet i zostań w domu

Akcję Poznańskiego Centrum Świadczeń ,,Złóż wniosek przez internet i zostań w domu’’ –  3. proste sposoby na złożenie wniosku w Poznańskim Centrum Świadczeń skierowana jest do mieszkańców miasta Poznania, którzy szybko i sprawnie bez oczekiwania w kolejce chcą złożyć wniosek o oferowane przez Centrum świadczenia.

Od 1 lutego 2021 r.  Poznańskie Centrum Świadczeń rozpocznie kolejną edycję przyjmowania wniosków o świadczenie wychowawcze popularnie nazywane świadczeniem 500+. Obecnie świadczenie jest przyznane do 31 maja 2021 r. W celu zapewnienia kontynuacji wypłaty tego świadczenia od czerwca 2021 r. niezbędne będzie złożenie nowego wniosku. Wniosek będzie można złożyć już w lutym br. pod warunkiem, że zrobimy to elektronicznie natomiast w formie papierowej wnioski będą przyjmowane dopiero od kwietnia. Wszystkie osoby, które złożą prawidłowo wypełnione wnioski w okresie od lutego do kwietnia otrzymają świadczenie już w czerwcu.

Z uwagi na trwający w Polsce stan pandemii apelujemy do klientów, aby szczególnie w tym roku korzystali z elektronicznej możliwości składania wniosku lub w przypadku braku takiej możliwości umawiali wizytę w Poznańskim Centrum Świadczeń na konkretny termin.

Szczegółowe informacje nt. świadczeń dostępne są dla Klientów na stronie internetowej pod adresem www.pcs-poznan.pl.Telefoniczna informacja o świadczeniach dla Klientów oraz rezerwacja wizyt jest realizowana przez POZnań Kontakt pod numerem telefonu  61 646 33 44.

 


COMMENTS ARE OFF THIS POST