Wzajem – noś(ć)

Rada Osiedla Jeżyce oraz Fundacja Barka w ramach wspólnego programu Wzajem – noś(ć) oferują pomoc osobom w najtrudniejszych sytuacjach.
Jeśli jesteś:
– zagrożony wykluczeniem przez długotrwałe bezrobocie;
– grozi ci eksmisja z miejskich zasobów lokalowych;
– jesteś w kryzysie bezdomności, lub na jej skraju
Pamiętaj! Twoje problemy da się rozwiązać.
Nasi barkowi liderzy, czyli osoby, które same były w kryzysie bezdomności, służą swoim zrozumieniem i wsparciem. Jak sami mówią, to relacja wzajemności, gdyż człowiek, który jest w najgorszej sytuacji wyzwala w nich siły do działania, których sami by nie odkryli. To jest wzajemność.
Będziemy raz w tygodniu odbywać patrole na ulicach osiedla. Ponadto, w razie potrzeby konsultacji dostępny jest numer osoby odpowiedzialnej za program. Dzwonić można codziennie w tygodniu między 12.00 – 15.00 tel. 573 063 275 
Dodatkowo powołane zostanie Partnerstwo lokalne na rzecz rozwiazywania problemu bezdomności na Osiedlu Jeżyce. Zapraszamy do niego wszystkie osoby zainteresowane problem. Link do spotkań, które odbywać się będą raz w miesiącu, będziemy publikować na profilu na Facebooku rady Osiedla Jeżyce, po to aby każda osoba zainteresowana tematem mogła wziąć w nim udział.

COMMENTS ARE OFF THIS POST