Pomóż sprawdzić mapę

W kwietniu i maju tego roku przeprowadzona została inwentaryzacja infrastruktury rowerowej na terenie Poznania. Jej celem było uzyskanie pełnej wiedzy na temat położenia oraz jakości udogodnień rowerowych w Poznaniu:

– infrastruktury liniowej, a więc między innymi dróg rowerowych, ciągów pieszo – rowerowych, pasów rowerowych w jezdni, czy buspasów z dopuszczonym ruchem rowerów;
– udogodnień punktowych, takich jak stojaki i wiaty rowerowe, stacje naprawcze, śluzy rowerowe, czy oddzielna sygnalizacja dla rowerzystów;
– miejsc niebezpiecznych i wymagających napraw, takich jak uskoki, wysokie krawężniki, przeszkody na drodze, brak widoczności, czy zła nawierzchnia.

Teraz zapraszamy poznańskich rowerzystów do wzięcia udziału w WERYFIKACJI POPRAWNOŚCI inwentaryzacji. Będziemy bardzo wdzięczni za komentarze i wskazania brakujących elementów, lub ewentualnych błędów.
Mapa z inwentaryzacją dostępna jest na stronie: http://neuteno.pl/Poznan

Aby wprowadzić uwagę należy kliknąć w miejsce, którego ona dotyczy i wypełnić pojawiający się formularz. Wszystkie przesłane formularze zostaną sprawdzone i włączone do inwentaryzacji. Na państwa uwagi ZDM czeka do końca maja.


COMMENTS ARE OFF THIS POST