READING

Weź udział w konkursie „Zielony Poznań”...

Weź udział w konkursie „Zielony Poznań”

Masz ukwiecony balkon, piękny taras, ogródek z wyjątkowymi roślinami? Pochwal się nim i zgarnij nagrody. Konkurs „Zielony Poznań” odbędzie się w tym roku już po raz 26. Zainauguruje go oficjalnie kiermasz w parku Wilsona – będą warsztaty, zabawy dla dzieci i pokazy florystyczne.

 

Celem konkursu jest kształtowanie u poznaniaków postaw proekologicznych, zachęcenie ich do dbania o tereny zielone w miejscu zamieszkania i pracy. Konkurs jest skierowany do indywidualnych mieszkańców, ukwiecających swoje przydomowe ogrody, działki i balkony, ale też firm i instytucji, które zielonymi aranżacjami upiększają miasto, wpływając na wizerunek Poznania postrzeganego jako zielone miasto.

Kandydatury do konkursu można zgłaszać do 20 czerwca.  Regulamin oraz karty zgłoszeń dostępne są w siedzibach Rad Osiedli, Oddziałach Wydziału Wspierania Jednostek Pomocniczych Miasta, w Biurze Konkursu – Wydziale Działalności Gospodarczej i Rolnictwa (ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404,pok.104), a także na stronie internetowej Urzędu Miasta Poznania (www.bip.poznan.pl). Znajdują się także w załączniku.

Więcej informacji na stronie miasta. 


COMMENTS ARE OFF THIS POST